Seznam přijatých dětí a informativní schůzka k 1.9.2022

Seznam přijatých dětí

Vážení rodiče nově přijatých dětí,

srdečně Vás zveme na informativní schůzku, která se bude konat v pondělí 20.6.2022 v jídelně Mateřské školy Buková 26 od 16hodin.

Na schůzce se dozvíte důležité informace o provozu a vzdělávání v naší mateřské škole, vše potřebné pro vstup vašeho dítěte do školky. Bude i prostor na zodpovězení vašich dotazů.

Prosíme o účast bez děti a doporučujeme přítomnost pouze jednoho zákonného zástupce dítěte.

V případě, že se nemůžete ze závažných důvodů  schůzky zúčastnit, oznamte toto ředitelce emailem: info@msnvarcholu.cz a následně bude domluveno náhradní řešení.

Těšíme se na vaši účast.

Mgr. Jana Vaníčková – ředitelka školy